Registrace

Milé maminky, velmi nás těší Váš zájem o elektronickou registraci. Níže Vám nabízíme postup registrace v jednotlivých krocích. Dále doporučujeme přečíst „O Bazárku“. V případě jakýchkoliv dotazů či potíží nás neváhejte kontaktovat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

POSTUP PŘI ELEKTRONICKÉ REGISTRACI

Registrace v kostce

Podstatou elektronické registrace je vlastně zaregistrování prodávaného zboží maminky. Toto uděláte jednoduše za pomocí registrační tabulky (bod 1), kterou si stáhnete k sobě do počítače přímo z našich stránek – záložka Registrační tabulka.

Tabulka je vytvořená v excelu a její vyplnění je velmi jednoduché. Vyplňuje se jméno, příjmení, adresa a telefonní číslo prodávající. Dále si zvolíte svou značku (bod 2), kterou také uvedete do patřičné kolonky. Pak už jen sepíšete seznam věcí (bod 3), a odešlete v daném termínu (bod 5) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Na základě Vašeho emailu Vám budou elektronicky zaslány štítky (bod 4), které stačí vytisknout, vystřihnout, přišpendlit a přinést na příjem zboží. Seznam věcí z registrační tabulky nemusíte tisknout ani nosit s sebou na příjem.

1. Registrační tabulka

Registrační tabulku si stáhněte z těchto webových stránek – záložka Registrační tabulka a uložte do svého počítače. Pokud po jejím otevření nebudete moci vpisovat do buněk (vpisujte pouze do BÍLÝCH POLÍ), stačí povolit úpravy (většinou vyskakuje upozornění v levém horním rohu).

Tabulka je vytvořená v excelu a je uzamčená pro nežádoucí úpravy. Tzn., že můžete vpisovat pouze do kolonek, které jsou pro Vás určeny (BÍLÁ POLE). Tabulka je předchystaná pro max. 50 položek. Větší počet položek není povolen.

2. Vaše značka

Tato značka slouží pro identifikaci Vašeho zboží. Může to být např. jméno, přezdívka, oblíbená věc…. (např. Jeníček, sněhulák, IVA L. atd…). K této značce bude ještě námi přidělen třídící znak, kterým je číslo. Proto prosím volte jako značku jedno slovo a vyhněte se číslům. Pokud se stane, že si zvolíte stejnou či velmi podobnou značku, jako někdo jiný registrovaný před Vámi, můžete být emailem vyzváni na její úpravu.

3. Seznam věcí

Seznam věcí vyplňte podle VZORU, který je součástí registrační tabulky. Název oblečení uvádějte krátký, ale výstižný. Např. červené tričko NEXT. Zde si dovolujeme upozornit na výběr vhodného oblečení do Bazárku (letní vs. zimní věci) a také na stav a čistotu zboží. Více v záložce „O Bazárku“.

Důležitá je také velikost. Tu prosím uvádějte REÁLNOU. Občas se stává, že je na oblečení uvedena např. vel. 104 a přitom víte, že odpovídá spíše velikosti 86. Toto je velmi důležité, neboť dle Vámi uvedených velikostí bude zboží roztřízeno do jednotlivých sekcí, pro usnadnění orientace při nakupování.

 Vámi zvolená cena je konečná a za tu bude zboží prodáváno. Poplatek za Bazárek bude účtován po ukončení Bazárku a to pouze Z PRODANÉHO ZBOŽÍ. Výše poplatku je uvedena na úvodní straně webových stánek Bazárku a pro jednotlivé ročníky se může měnit.

4. Štítky

Po odeslání Vámi vyplněné registrační tabulky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vám budou elektronicky, v co nejkratším možném čase, doručeny štítky. Štítky jsou vytvořeny na základě dat uvedených v registrační tabulce a jsou zasílány ve formátu pdf (další úpravy z Vaší strany nejsou možné).

Štítky můžete tisknout na bílý či barevný papír. Vytiskněte je a připevněte na dané zboží. Ve vašem zájmu upevňujte štítky na viditelné místo tak, aby nemohly upadnout. K připevnění štítku prosím použijte 2 špendlíky. Pokud budete štítek připevňovat koníkem na cedulky, použijte pouze ty za krkem, které jdou vidět. Komplety či sety k sobě připevněte sycherkami. Boty vystavujeme obě, takže je k sobě svažte tkaničkami, stáhněte gumičkami… Štítek stačí připevnit na jednu botu (Prosíme, abyste nám nedávali k botám krabice. Nemůžeme zaručit, že  Vám tyto krabice, v případě, že se boty neprodají, vrátíme nepoškozené, či je vůbec vrátíme).